Naše ikonka:

Vítkovice zvládly Liberec i na potřetí

10. prosince 2011 v 8:35 | Patrik Martiník |  Novinky
Proti Liberci se nám očividně daří :)

Před zápasem se oslavovaly 40- té narozeniny Petr Nedvěd, což mu samozřejmě gratulujeme. A jeho tým začal dobře, už po prvních sekundách dal gól Trončínský- 0:1. První třetina patřila Liberci, Tygři byli aktivnější než Vítkovice. Ale Málič to tam chytal a Vítkovice i díky tomu srovnaly. Bartovič střílel puk do plexiskla, najednou se před bránou objevil puk se Štefankou a ten prostřelil Vošvrdu- 1:1.
Druhá třetina začala pro Vítkovice náramně. Štefanka nahodil puk, který ale Vošvrda nechytil a pustil- 2:1. Poté ho překonal i Radim Hruška- 3:1. Vítkovický odchovanec v dresu Liberce uvolnil místo kolegovi, který dlouhou dobu dělal jedničku ve Vítkovicích- Marek Pinc šel do brány. To očividně Liberci pomohlo a tlačili se na Málkovu bránu, největší šanci měl Nedvěd.
Poslední třetinu se rozhodly Vítkovice bránit. Liberec se chtěl tlačit, ale Vítkovice opravdu hodně bránily. Domácí si dali oddechový čas a odvolali brankáře, ale výhru Vítkovic pojistil Tomáš Káňa- 4:1. Ale i přesto se Liberec nevzdával a to se ukázalo. 3 vteřiny před končící sirénou překonal Málka Špaček- 4:2 z pohledu Vítkovic.

Bílí Tygři Liberec- HC VÍTKOVICE STEEL 2:4(1:1, 0:2, 1:1)
Branky: 4. Trončinský (Bárta, Vak), 60. Špaček - 14. Húževka (Štefanka), 24. Štefanka (T. Káňa), 28. R. Hruška (Pabiška), 58. T. Káňa (Štefanka). Rozhodčí: Šindler, Turčan - L. Kajínek, Podrazil. Vyloučení: 7:6. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 4712.

Bílí Tygři Liberec: Vošvrda (28. Pinc) - Čakajík, Výtisk, Moravec, Derner, Ulrych, Pavlů, Trončinský, Holub - Bulíř, Nedvěd, Bartovič - Kudrna, Vak, Špaček - Bárta, Urban, Vantuch - L. Krejčík, Bortňák, Kica.

HC VÍTKOVICE STEEL: Málek - Sloboda, Sedlák, Malík, Kudělka, Ovčačík, Ondrušek, Rehák - Štefanka, Húževka, T. Káňa - Pohl, Burger, J. Káňa - Šedivý, R. Hruška, Klimek - Walker, Strapáč, Szturc.