Naše ikonka:

Vítkovice překvapivě vyhráli v Plzni!

5. prosince 2011 v 18:36 | Patrik Martiník |  Novinky
Překvapivé a důležité vítězství!!!

Vítkovice nenastoupily v Plzni s Malíkem a Trnkou a Ujčíkem, ale i přesto začaly dobře. Domácí začali hrozit od 5.Minuty, Kovář ale přestřelil. Dokonce tlak byl tak intenzivní, že domácí nastřelili tyč. Plzeň tlačila. Zadovka Straky ale nemohla mít úspěch. Domácí dali příležitost Vítkovicím hrát přesilu 5 na 3, ale nezvládli to, jediná nebezpečná střela byla střela Szturce.
Druhá třetina také byla bohatá na šance a také znamenala první gól. Vítkovice se urputně bránily, ale Plzeň skórovala v přesilovce- 0:1. Další šance Plzně opět znamenala tyč. Duda byl ve 26.Minutě blízko gólu. Stejný hráč poté vystřelil na bránu, ale Málek byl pozorný. V 37.Minutě zahrozily i Vítkovice, ovšem Svobodova lapačka byla mrštná. Poté Vítkovické obraně ujel Mrňa, ale i napodruhé Málka nepřekonal.
Vítkovice šly útočně do třetí třetiny, a v 50.Minutě se jim to málem vyplatilo. Po trápění mohl vyrovnat Hruška. I domácí zaskočily Vítkovické, Kratěna si "udělal" Málka, ale naštěstí Rehák tak tak vytěsnil puk před brankovou čárou. 6 minut do konce a Vítkovice vyrovnaly. Punčochář švihl hokejkou- a jeho střela skončila gólem- 1:1.
A tak se šlo na prodloužení. Tam měli domácí přesilovku, ale nebyla využita. V nájezdech se opět blýskl Málek, díky němu jsme si vzali dva body a důležité vítězství v Plzni!

HC Plzeň 1929- HC VÍTKOVICE STEEL 1:2SN( 0:0, 1:0, 0:1- 0:1)
Branky: 26. Duda (Martin Straka, Kratěna) - 55. Punčochář (Húževka, J. Káňa), rozhodující nájezd R. Hruška. Rozhodčí: Kalivoda, Pešina - Lhotský, J. Svoboda. Vyloučení: 4:7. Využití: 1:0. Diváci: 4730.

HC Plzeň 1929: A. Svoboda - Marušák, J. Jeřábek, Dan Růžička, St. Pierre, Kinrade, Dresler, Ruprecht - Horna, Martin Straka, Kratěna - Duda, Jan Kovář, Pletka - Dvořák, Pitule, Johnson - Stránský, Lev, Mrňa. Trenéři: M. Jelínek, Razým a Michal Straka.

HC VÍTKOVICE STEEL: Málek - Ovčačík, Rehák, Punčochář, Voráček, Bartoň, Kudělka, Sloboda, Sedlák - Štefanka, Húževka, J. Sýkora - Pabiška, Strapáč, T. Káňa - Šedivý, Burger, J. Káňa - Szturc, R. Hruška, Klimek.