Naše ikonka:

Vítkovice daly Pardubicím rozhodující gól 10 sekund před koncem!

3. prosince 2011 v 11:15 | Patrik Martiník |  Novinky
TO BYL ZÁVĚR!!!

Marek Malík kvůli divadlu při zápase s Třincem si nezahrál včerejší zápas a nezahraje si zápas v Plzni. A tak nastoupil místo něj Jakub Bartoň. V 5.Minutě rozehrál Růžička puk nepřesně na Káňu, ale ten nedal. V 8.Minutě se hosté dočkaly gólu. Kousal nahrál Buchelemu a ten nekompromisně překonal Málka- 0:1. Ale Vítkovice tlačily a měly přesilovku. Ovčačík nahodil, před Růžičkou byla skrumáž, toho využil Klimek, a dal to do brány- 1:1. A Vítkovice do konce první třetiny dokázali otočit stav. Šedivý nahrával, Burgerovi, ten si všiml volného Káni, a Honza dal gol- 2:1. Pardubice mohly vyrovnat, to ale nemohl být v bráně skvělý Málek.
Druhá třetina byla hodně zajímavá. Pardubice stahovaly. Kolář tvrdě najel na Ovčačíka a ana pardubičáka se rozjel Jan Káňa, létaly hokejky moc vysoko a pošťuchovali se, takže oba dostali 2 min. za hrubost. Ve 27.Minutě Starý poznamenal tyč Málkovy brány. Po 10. Minutě druhé části Kudělka pálil z modré a trefil se- 3:1. Rozhodčí sice prvně jmenovali střelce Šedivého, ale ten přijel za rozhodčími a řekl, že to byl Tomáš, který dal gól. Do konce třetiny Pardubice snížili, trefil se bývalý hráč Vítkovic Sičák.
A tak poslední třetina byla zajímavá, i Pardubice se chtěly rvát o vítězství. No a to se jim povedlo, hned po vhazování vyrovnal na 3:3. Pardubice opravdu tlačily. V 57.Minutě byla před Málkem tlačenice a dva hráči Pardubic oznamovali, že to byl gól a zvedali ruky nahoru. Minář "gól" neuznal, ale Pardubice se nevzdávaly a chtěly videorozhodčí. Ten ale naštěstí souhlasil i s hlavním sudím a nebyl to gól. A to Vítkovice nabudilo. Jan Káńa byl hodně důrazný před Růžičkou a doslova očima tlačil ten puk do brány a vyšlo mu to!!! 10 SEKUND PŘED KONCEM DAL ROZHODUJÍCÍ GÓL KÁŇA- 4:3!!!!!! Pardubice odvolaly brankáře, ale to jim nevyšlo a Vítkovice vyhrál po páté za sebou doma!!

HC VÍTKOVICE STEEL- HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 4:3(2:1, 1:1, 1:1)
Branky: 10. Klimek, 18. J. Káňa (Burger, Šedivý), 33. Kudělka (Šedivý), 60. J. Káňa - 8. Buchtele (Kousal, Sičák), 38. Sičák (Zohorna, Radil), 41. Bartek (Starý). Rozhodčí: Hradil, Minář - Gebauer, Lederer. Vyloučení: 5:6. Využití: 2:2. Diváci: 4071.

HC VÍTKOVICE STEEL: Málek - Sloboda, Rehák, Punčochář, Ovčačík, Kudělka, Voráček, Bartoň - T. Káňa, Húževka, Štefanka - J. Káňa, Burger, Šedivý - Klimek, Hruška, Pohl - Walker, Strapáč, Szturc.

HC ČSOB POJIŠŤOVNA Pardubice: M. Růžička - Píša, Kočí, Sičák, Borer, Kolář II, Benák - Kolář I, Koukal, Starý - Bartek, Kousal, Buchtele - Radil, Nahodil, Zohorna