Naše ikonka:

Na Mikuláše bohužel vyhrál Litvínov

8. prosince 2011 v 13:51 | Patrik Martiník |  Novinky
Vítkovice prohrály doma po dlouhé době

Vítkovice nezačly dobře zápas. Hned v první minutě musel Málek lovit puk z brány. František Lukeš nahrál Hüblovi a puk byl v bráně- 0:1. A tak hned od začátku Vítkovice musely dotahovat. V 7.Minutě střílel Burger, ale nedal. O minutu později Petr Pohl udělal dobrou práci s pukem, nahrál Janu Káňovi, ten zpět Pohlovi a ten vyrovnal- 1:1. A za chvíli Vítkovičtí vedli. Jiří Burger nahrál na Jana Káňu a ten nekompromisně poslal puk do brány- 2:1. Ale Vítkovice se moc dlouho nemohly radovat, vzápětí vyrovnal Trávníček- 2:2.
Druhá dvacetiminutovka narozdíl od té první neukázal gól. Vítkovice začaly třetinu trestem, který ale nebyl Litvínovem využit. Pak se opět ukázal Roman Málek. V 25.Minutě ujel Kubinčák, ale Málek zase chytil puk zázračnou Máličovou lapačkou. Ve 30.Minutě měl volnou bránu Štefanka, ale ten se letos trápí a netrefil. Pak byla tlačenice u Málka, a puk se odrazil do brány. Rozhodčí šli k videorozhodčím a posoudili, že to nebyl gól. Na konci třetiny Litvínov tlačil, Málek byl ale lepší.
Poslední třetina byla z pohledu Vítkovic hrozná. Hned po vhazování ujel Lukeš a dal vedení na stranu Litvínova- 2:3. Vítkovice chtěly vyrovnat, ale Litvínov bránil. V 53.Minutě Litvínov byl v oslabení, ale Vítkovice toho nevyužily. Vítkovice tlačily, ale byl to Litvínov, který si pojistil vítězství. Jenáček byl u brány a odrazem o tyč byl puk v Máličově bráně- 2:4. Vítkovice vyhrály doma 6x, ale jedna série jednou musí skončit...

HC VÍTKOVICE STEEL- HC VERVA Litvínov 2:4(2:2, 0:0, 0:2)
Branky: 8. Pohl (J. Káňa), 14. J. Káňa (Burger) - 1. Hübl (Lukeš), 14. Trávníček (Hanzl, Kubát), 44. Kubinčák (Lukeš), 57. Jenáček (Jareš). Rozhodčí: Trombík, Mikula - Hlavatý, Tošenovjan. Vyloučení: 2:3. Bez využití. Diváci: 3490.

HC VÍTKOVICE STEEL: Málek - Ovčačík, Sloboda, Malík, Kudělka, Punčochář, Rehák, Sedlák - T. Káňa, Húževka, Štefanka - J. Káňa, Burger, Šedivý - Klimek, Hruška, Pohl - Walker, Strapáč, Szturc.

HC VERVA Litvínov: Franěk - Stříteský, Kubát, Gula, Jareš, Brejčák, Skuhrovec, Kousalík, Pojkar - Kubinčák, V. Hübl, F. Lukeš - Trávníček, Hanzl, Ručinský - Frolík, Jenáček, Hujsa - Majdan, Gerhát, Bojer