Naše ikonka:

Vítkovice zvítězily těsně proti Varům

7. listopadu 2011 v 14:54 | Patrik Martiník |  Novinky
Bylo ale drama na konci..

Před vhazováním kapitán Vítkovic Jiří Burger podepsal Chartu Fair Play České Pojišťovny. Poté se udělaly fotky a hrálo se. A dobře začali hosté, ve 4.Minutě měli šanci. Ale poté hodně faulovali a tak Vítkovice měly přesilovku 5 proti 3. Vítkovice tlačily, bohužel koncovka byla špatná. A když Salfického překonali, tak za něj zastoupili obránci. Šedivý trefil boční síť, polovina Čez Arény se začala radovat, gól bohužel nebyl. Romana Málka prověřil Pech. Čez Aréna si mohla zařvat gól v 17.Minutě, když pálil Jan Káňa, Salfický si puk do brány dostal sám- 1:0.
I ve druhé části byla bitva stejná. V přesilovce zahrozila Energie, ale Málek měl. V oslabení zaútočil Malík, přímo do Salfického. Štefanka jel do pásma, tam ho "sundal" Skuhravý, který dostal 10 minut. Ve 32.Minutě pálil Burger a propálil Salfického- 2:0. Vítky měly převahu a za 3 minuty opět střílel Burger, Salfický vyrazil, ale Pohl byl na místě a doklepl- 3:0.
Ve třetí třetině i Vary zahrozily. Zucker šel na bránu, ale Málek chytl. Ale ve 48.Minutě daly Vary gól, před Málkem byl důrazný Melenovský, který snížil- 3:1. Vary tlačily.. O pár chvil pálil Bombic a puk byl v bráně. Jeden hráč z Energie byl v pásmu vyhrazeného pro Málka. A tak museli na pomoc přijít videorozhodčí a ti rozhodli- Vary snížují na 3:2. Ale Vítkovice to nakoplo a v 55.Minutě Káňa se dostal před bránu, bylo tam hodně hokejek a toho využil Štefanka- 4:2. Karlovy Vary odvolaly brankáře, poslední minuta se hrála 5 minut, ale nakonec gól z toho nebyl a Vítkovice se radovaly!

HC VÍTKOVICE STEEL- HC Energie Karlovy Vary 4:3(1:0, 2:0, 1:3)

Branky: 17. Burger (J. Káňa), 32. Burger (Sloboda), 35. Pohl (Burger, Kudělka), 56. T. Káňa (Štefanka) - 48. Melenovský (Gřegořek), 52. Bombic (Melenovský, Dej), 59. Kumstát (Pech). Rozhodčí: Mikula, Minář - Bryška, Čech. Vyloučení: 6:8, navíc Skuhravý (K. Vary) 10 minut za nesportovní chování a 10 minut za naražení na mantinel. Využití: 2:1. Diváci: 5546.

HC VÍTKOVICE STEEL: Málek - Malík, Kudělka, Bartoň, Ovčačík, Rehák, Sloboda, Voráček - J. Káňa, Burger, Pohl - Walker, Húževka, Pabiška - Szturc, Strapáč, Šedivý - T. Káňa, Štefanka, Kolouch.

HC Energie Karlovy Vary: Salfický - Gulaši, Nosek, Mocek, Gawryletz, Gřegořek, Bombic, Gründling, Rohan - Košťál, Pech, Kumstát - Mikeska, Skuhravý, Zaťovič - Skladaný, Melenovský, Dej - Rohan, Kupec, Zucker.