Naše ikonka:

Vítkovice získaly 3 body v boji na Kladně

2. listopadu 2011 v 15:54 | Patrik Martiník |  Novinky
Možná už to půjde lépe..

Kladno prohrálo 10 zápasů, včera proti Vítkovicích chtěli tuto sérii zrušit. Ale to by se proti nim nemohli utkat hráči z Ostravy. I když začali domácí aktivněji, napřiklad tyč Bělohlava, ale naštěstí se neradovali. V 10.Minutě dalí Vítkovice tyčku, na řadu přišel opět videorozhodčí a "gól" neuznal. Ale v 16.Minutě Rehák se napřháhl a překonal Cháberu, který nedostal gól 157 minut- 1:0.
Ve druhé třetině měl šanci Bicek, ale nadvakrát Málka nedal. Ale poté hrálo 6 vteřin přesilu 5 a 3 a i za tak krátou dobu vyrovnali, Kalla tečl puk- 1:1. Ale za 3 minuty se opět mohli radovat Vítkovičtí, první gól v extralize dal Kolouch- 2:1. Nertvalo dlouho a Rehák zajistil Vítkovicím dvoubrankové vedení- 3:1.
Ve třetí třetině se domácí museli dostat k útočení, což se jim povedlo. Měli přesilovku, kterou nedali, ale i díky tyči, nedostali. Ale poté nakonec se domácí dočkali, Kalla vystřelil a Málek neměl nárok- 3:2. A Kladno se vrhlo na Vítky a šlo to vidět, za 44 sekund bylo vyrovnáno, trefil se Bělohlav.
Vítkovice se oklepaly z nástupu Kladna. V 51.Minutě se hrálo 4 na 4 a Ovčačík využil prostoru a propálil Cháberu- 4:3. Domácí chtěli vyrovnat, naštěstí v 57.Minutě byl vyloučen Kaňka, a to dokonce za 2+2 min. Na konci jeli dva Kladenští na Málka, ale ten zachránil další Vítkovické vítězství. Rytíř Vítek už po druhé překonal Rytíře z Kladna.

Rytíři Kladno. HC VÍTKOVICE STEEL 3:4(0:1, 1:2, 2:1)
Branky: 26. Kalla (Majeský, D. Růžička), 47. Kalla (Majeský, Patera), 47. Bicek (Patera, J. Drtina) - 16. Rehák (Sloboda), 29. Kolouch (Šedivý), 34. Rehák (Štefanka), 51. Ovčačík (Šedivý). Rozhodčí: Souček, Turčan - Bejček, Charvát. Vyloučení: 8:7. Využití: 2:0. Diváci: 1801.

RYTÍŘI KLADNO: Chábera - D. Růžička, J. Drtina, Lepine, Toman, Majeský, Piskáček, od 55. navíc M. Dvořák - Bicek, Patera, Kuchler - Hovorka, Melka (34. Diviš), Kalla - Bělohlav, Knotek, Eberle - Valský, Lukáč, Kafka.

HC VÍTKOVICE STEEL: Málek - Malík, Kudělka, Ovčačík, Trnka, Sloboda, Rehák - Pabiška, Burger, J. Káňa - Pohl, Húževka, Walker - J. Sýkora, Štefanka, Kolouch - Šedivý, Strapáč, Szturc.