Naše ikonka:

Vítkovice nestačily na Kometu Brno

17. listopadu 2011 v 12:27 | Patrik Martiník |  Novinky
Opět jsme z Brnem prohráli..

V Kajot Aréně jsme mohli vidět od začátku zápasu výborný a zajímavý hokej. Brno během přesilovkách v prcní třetině bombardovali Málka, ale ten byl dobrý. Ale i Vítkovice měly šance, Hovi je ale zhasl. Oba brankáři byli výborní a tak se šlo za stavu 0:0 do šaten.
Vítkovice nastoupily do druhé třetiny v přesile. Ondrej Šedivý se prodral k bráně, ale nedal. I Marek Malík si vystřelil, ale vstřelil jen boční síť. Švrček šel sám na Málka, Málek vykryl. Poté střílel Čermák a protáhl Málka. Poté Dlouhý vystřelil, Málek vyrazil, přímo právě na Dlouhého a ten se trefil- 0:1. Poté měli šanci Lukáš Pabiška a Juraj Štefanka, ale nedali.
Do posledné třetiny šla Kometa ve vedení. A ve třetí třetině hráli dobře, Vítkovice moc nepoštěly do akcí.Ale ve 47.Minutě šel sám na bránu Pospíšil a mohl se radovat s branky- 0:2. Vítkovice poté tlačily, ale Brno mělo dobrou obranu. Ondrej Šedivý nabil Szturcovi, ale Hovi chytil. Poté šlo brněnské duo Popíšíl- Balej na Malíka, který to nakonec zvládl. Vítkovice si dali oddechový čas a Roman Málek letěl na střídačku. Juraj Štefanka měl na konci zápasu šanci, ale i kdyby dal, Vítkovice by už neměli šanci vyrovnat. A tak Vítkovice jedou z Brna s prázdnou..

HC Kometa Brno- HC VÍTKOVICE STEEL 2:0(0:0, 1:0, 1:0)
Branky: 38. Dlouhý (Jaroslav Svoboda), 47. Pospíšil (Petrovický). Rozhodčí: Minář, R. Polák - Hlavatý, Tošenovjan. Vyloučení: 3:4. Bez využití. Diváci: 7200.

HC Kometa Brno: Hovi - Švrček, Žižka, Kováčik, Bičánek, Valach, Malec - T. Pospíšil, Petrovický, Balej - Jaroslav Svoboda, L. Čermák, Dlouhý - Hubáček, Divíšek, Jakub Svoboda - H. Zohorna, Koreis, Jankovič.

HC VÍTKOVICE STEEL: Málek - Malík, Kudělka, Sloboda, Rehák, Ovčačík, Trnka, Voráček - J. Káňa, Burger, Pohl - Húževka, T. Káňa, Walker - Szturc, Strapáč, Šedivý - J. Sýkora, Štefanka, Pabiška.