Včera Vítkovice prohrály nad Slávii 0:3

28. listopadu 2011 v 19:24 | Patrik Martiník |  Novinky
Tak Vítkovice to nakonec nezvládly, Slavia byla lepší..

Do brány Slavie se vrátil Kopřiva, poprvé se ve slávistickém dresu objevil Dušek, který přišel z Liberce.
Jan Káňa vystřelil poprvé na Kopřivu už v první minutě, bohužel Kopřivu to nezastavilo. Tato šance na dlouhou dobu byla poslední, ale bohužel v té další o dost minut dál znamenala první gól Slavie. Ve 13.Minutě se přesně trefil Krejčík- 0:1. A Vítky se ani nepodívali na bránu a už tam měli další puk. Bývalý Vítkovický hráč Krenželok objel bránu a dal puk do brány- 0:2.
Druhá třetina opět byla nudná. Jelínek se objevil před Málkem, naštěstí(nebo ne?) byl faulován. Na 0:3 dával z přesilovky Roth. Jelínek utekl obráně ale zároveň s pukem do brány natlači sebe i Málka a tak goĺ nebyl uznán. Ve 33.Minutě snížil na 1:3 Jan Káňa.
V poslední třetině ujel Šedivý na Kopřivu, ale fauloval ho Krenželok. Vítky měly šance, ale Kopřiva tyto šance zazdil. V 53.Minutě Slavia dala gól zásluhou Vondrky- 1:4. Ale skore se ještě měnilo, za hosty snížil Šedivý- 2:4. Ale to byl vše..

HC Slavia Praha- HC VÍTKOVICE STEEL 4:2 (2:0, 1:1, 1:1)
Branky: 13. J. Krejčík (Dušek), 15. Krenželok (J. Krejčík), 29. Roth (Alinč, Vondrka), 53. Vondrka (Dušek, P. Jelínek) - 33. J. Káňa (Šedivý), 55. Šedivý (Burger, Malík). Rozhodčí: Fraňo, Šindler - Bádal, Pouzar. Vyloučení: 2:5. Využití: 1:0. Diváci: 3317.

HC Slavia Praha: M. Kopřiva - Kadlec, Šulc, Kuboš, J. Krejčík, Roth, Kolařík - Kůrka, Alinč, Vondrka - Sim, Dušek, Krenželok - T. Svoboda, V. Růžička ml., Tomica - Micka, P. Jelínek, J. Doležal - Sklenář.

HC VÍTKOVICE STEEL: Málek - Sloboda, Rehák, Malík, Kudělka, Ovčačík, Trnka, Punčochář - J. Sýkora, Húževka, Strapáč - Šedivý, Burger, J. Káňa - Pohl, R. Hruška, Walker - Pabiška, Štefanka, T. Káňa.