Naše ikonka:

Povinnost nezdařena, Vítkovice prohrály s poslední Ml. Boleslaví

21. listopadu 2011 v 14:35 | Patrik Martiník |  Novinky
Dá se říci, že Vítkovice nemají dobrou sezónu, ale může se to obrátit

Tak tohle Vítkovice nečekaly. Jedenáctý celek tabulky prohrál s posledním. V první třetině to jako by odpovídalo, i když na obou stranách se nehrál dobrý hokej. První šance nastala až v 11.Minutě. A bohužel skončila gólem, trefil se domácí Mikulík- 0:1. A Boleslav Vítkovice nenechala se nadechnout a Roman Málek puk tlačil z brány podruhé, gól dal Stieler- 0:2. Až pak se Vítkovice probudily, měly šance, a jedna z nich skončila gólem, Roman Szturc byl tím šťastným- 1:2. Ale radost pominula hned po další akci, od mantinelu pálil Goertzen a naneštěstí se trefil- 1:3. Tenhle gól znamenal pro Romana Málka konečnou a do brány se postavil Filip Šindelář.
Čekalo se, že Vítkovice začnou něco hrát o druhé třetině. Ale nedočkali jsme se, naopak- Boleslav tlačila, zachránil nás jen Filip Šindelář. Začalo se také více faulovat. V 29.Minule jel Balaštík s Tomasem do přečíslení, Šindelář byla ale dobrá zeď. Vítkovice se snažily, ale snaha nestačila. V 36.Minutě se při pošťuchované poznamenal Nathan Walker, který má teprve 17 let a docela "dával" Chaloupkovi.
Ani třetí třetina se nepovedla. Domácí si hlídali puk. Malík krásně nahrál Burgerovi, ale domácí brankář byl neomylný. V 56.Minutě daly domácí tyč a v 57.Minutě ujel Tomas, ale Šindelář ex-Vítkovického hráče vychytal. Zbývaly poslední minuty a Vítkovice si vzali time out a odvolali Šindeláře. Bohužel se to nepovedlo, FIlip musel zpět do brány a ještě stihl inkasovat- 1:4. Poslední Mladá Boleslav porazila Vítkovice.

BK Mladá Boleslav- HC VÍTKOVICE STEEL 4:1(3:1, 0:0, 1:0)
Branky: 11. Mikulík (Žabka, Balaštík), 12. Jiránek (Stieler), 19. Goertzen (Vrbata), 60. Rýgl (Vrbata) - 19. Szturc (Trnka, Strapáč). Rozhodčí: Kalivoda, Hrubý - Bejček, Charvát. Vyloučení: 4:6. Využití: 1:0. Diváci: 2890.

BK Mladá Boleslav: Hübl - Rýgl, Dudáš, Hay, Baldwin, Beňovič, Žabka, Chaloupka - Balaštík, Bahenský, Demel - Cetkovský, Stieler, Svačina - Vrbata, Goertzen, Mikulík - Podkonický, Tomas, Lenc, Jiránek

HC VÍTKOVICE STEEL: Málek (od 19. Šindelář) - Malík, Kudělka, Rehák, Sloboda, Voráček, Punčochář, Trnka, Ovčačík - J. Káňa, Burger, Pohl - Szturc, Strapáč, Šedivý - Walker, Húževka, Pabiška - J. Sýkora, Štefanka, T. Káňa.