Naše ikonka:

Vítkovice už po druhé za sebou prohrály, tentokrát se Zlínem

15. října 2011 v 1:04 | Patrik Martiník |  Novinky
I když naděje žila ještě do posledních sekund..

Tento zápas byl docela nudný, víceméně se dávalo málo gólů. Byl to tvrdý boj v mezikruží. V 8. a 9.Minutě zahrozil Burger a Šedivý, ale nedali. V 11.Minutě Vítkovičtí mohli dát gól, ale střelba byla špatná. Ostravští do Zlínských bušili, nedali jim prakticky prostor. I když protiútoky Zlína byly nebezpečné. Třeba v 15.Minutě střílel Leška. Pak měli Vítkovice přesilovku, i když jsme měli hodně nebezpečných situaci, Zlínského Sedláčka jsme nepřekonali.
Úplně ten samý scénář byl i ve 2.Třetině. V desítce minut druhé třetiny měli i domácí přesilovku, pálil Hamrlík a omráčil na chvíli Málka. Ten se nakonec z toho vspamatoval. Ve 23.Minutě pálil Řezníček, Málek v pozoru. Vítkovice poté měly přesilovku a tu využili. Trefil se Jan Káňa- 1:0. Zlín útočil, ale výborný Málek chytal. Ve 36.Minutě měly další šanci domácí, Málek udělal vynikající práci když vykopl puk z čáry.
Třetí třetina byla nervní. Zlín začal nepříjemně kousat, ale Vítkovice také hrály výborně. Zlín měl spoustů šanci, ale Málek dnes chytal dobře. Už už se myslelo, že Vítkovice opět začnou útočit, tak přišel blesk z čistého nebe. Vyrovnal blafákem Dúraz. Zlínský odchovanec ve Vítkovickém dresu Kudělka měl velkou šanci, pálil na Sedláčka, ten vyrazil na Jirku Burgera a Vítkovice opět vedly 2:1. Dokonce ve 52.Minutě mohli hosté zvýšit náskok, to by ale musel trefil Ujčík branku. A tak se trestalo. Vyrovnal Ondráček- 2:2. Už se myslelo, že se půjde na prodloužení, v tom přišla rána. Zlínští se tlačili na bránu Málka, a když dostali puk, tak se trefili- 3:2. Vítky ještě odvolali brankáře, ale nepomohlo jim to, do prázdné klece se trefil bývalý Vítkovický hráč Bedřich Köhler- 2:4.

HC PSG Zlín- HC VÍTKOVICE STEEL 4:2(0:0, 0:1, 4:1)
Branky: 45. Důras (Čajánek), 54. Ondráček (Honejsek), 59. T. Sýkora (Kubiš, O. Veselý), 60. Köhler (Hamrlík, Leška) - 35. J. Káňa (Štefanka, Malík), 50. Burger (Kudělka, J. Káňa). Rozhodčí: Kubuš, Müllner (oba SR) - Barvíř, Blümel. Vyloučení: 4:3. Využití: 0:1. Diváci: 4988.

PSG Zlín: Sedláček - Hamrlík, Linhart, Matějíček, Galvas, Míka, Lučka, Tesařík, Řezníček - Důras, Leška, Köhler - Honejsek, Čajánek, O. Veselý - Ondráček, Roman Vlach, Kubiš - Holík, T. Sýkora, F. Čech.

HC VÍTKOVICE STEEL: Málek - Malík, Kudělka, Ovčačík, Voráček, Sloboda, Trnka, Rehák, Sedlák - Ujčík, Burger, J. Káňa - Svačina, Štefanka, Szturc - Šedivý, Húževka, J. Sýkora - Pohl, Strapáč, Walker.