Naše ikonka:

Vítkovice těsně nestačily na Litvínov

29. října 2011 v 12:56 | Patrik Martiník |  Novinky
Bylo to těsné, ale Vítkovice opět nebodovaly..

Vítkovice v rámci 16.Kola ELH zavítali do Litvínova. A opět prohrály. Ve 3.Minutě zápasu byla první střela na bránu- a první zákrok Málka. Bojer po druhé střílel na brankáře Vítkovic, ale zavlnila se síť, byť ne ta v bráně, nýbrž boční. V sedmé minutě poprvé se měnilo skóre, když jeli dva proti jednomu a trefil se Ručinský- 0:1.
Poté pálil Ujčík, Völke byl na místě. Domácí poté měli přesilovku, i přes šance naštěstí to nebylo 2:0 pro Litvínov. Trávníček pálil těsně na konci třetiny, ale Málek se nerozhodil.
Druhá část začala tečovanou střelou Ujčíka. Ve 25.Minutě hrály Vítky minutu a 10 sekund přesilu 5 na 3, ale místo toho, aby dali gól, tak naopak dostali. V oslabení 5 na 3 se trefil Trávníček- 0:2. Vítkovice našla odpověd, jmenovitě Jan Káňa, který snížil na 1:2.
Kubinčák se natlačil před Málka, dal blafák, ale nedal. Maxa střílel třikrát, ale selhal. A jak Litvínov selhal, Vítkovice trestaly. Ve 35.Minutě vyrovnal Petr Pohl- 2:2. Sloboda mohl dát rozdílový gól, ale domácí brankář se nedal. Ihned šel do protiútoku Ručinský a svým druhým gólem v zápase zase dal vedení na stranu Vervy.
Poslední třetina. 10.Minuta, Ručinský měl šanci dát hattrick, ale Málek tomu zabránil. Roman se poté blýskl při "nájezdu" Trávníčka. Bohužel Vítkovice už pak nemohly vyrovnat, protože bylo málo času...

HC Verva Litvínov- HC VÍTKOVICE STEEL 3:2(1:0, 2:2, 0:0)
Branky: 7. Ručinský (Gerhát, Pojkar), 25. Trávníček (V. Hübl), 39. Ručinský (Pojkar) - 27. Káňa J. (Burger), 35. Pohl (Kudělka, Húževka). Rozhodčí: Jeřábek, Bauer - Lhotský, Svoboda. Vyloučení: 5:7. Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 5125.

HC VERVA Litvínov: Volke - Jareš, Kubát, Pojkar, Kousalík, Havelka, Skuhrovec, Stříteský, Brejčák - Kubinčák, V. Hübl, Lukeš - Gerhát, Hanzl, Ručinský - Majdan, Hujsa, Trávníček - Maxa, Jurčík, Bojer.

HC VÍTKOVICE STEEL: Málek - Malík, Kudělka, Trnka, Ovčačík, Sloboda, Rehák, Voráček, Bartoň - J. Káňa, Burger, Walker - Kolouch, Húževka, M. Hlinka - Pabiška, Ujčík, Pohl - Szturc, Strapáč, Šedivý.