Naše ikonka:

Včera hrály Vítkovice nad Spartou, prohrály 4:2

12. října 2011 v 15:54 | Patrik Martiník |  Novinky
Vítkovice jedou z Prahy nalehko..

V bráně Vítkovických byl FIlip Šindelář, dvojka Vítkovic. Jednička Roman Málek byl na střídačce. Sparta začala lépe než Vítky, a byla více v útočném pásmu Vítkovic. Vyloučen byl Štefanka a gól mohl dát Tenkrát, naštěstí Šindelář chytil střelu.
Ale i tak Sparta vedla. Vítkovice faulovaly a Sparta měla výhodu, kterou proměnil Lapšanský- 0:1. Za nemalou chvíli zvyšil na 0:2 Pacovský.
Na konci první a na začátku druhé třetiny domácí měli přesilovku 5 na 3. Ale Vítkovice výborně bránily, Filip Šindelář si na puk nešáhl. A tak Vítkovice mohly trestat, Burger nahrál sparťanovi Kasíkovi a ten si dal vlastní gól- 1:2.
Ale bohužel na dostřel Vítkovice byly jen krátce, ve 30.Minutě Sparta dala na 1:3, trefil se Tenkrát. Tomáš Rachůnek měl na holi další gól, ale fauloval Burger a bylo nařízeno trestné střílení. Nakonec Vítky ukázaly že máme nejlepší brankáře na nájezdy, Šindelář chytil. A Vítkovice se pár minut na to radovaly. Burger dal gól, ještě v oslabení- 2:3.
Sparta byla pak lepší a většinou byli před Vítkovickou klecí. A toho domácí využili, uklidňující Sparťanský gól vstřelil Yorick Treille. A tak Vítkovice opět na hostujícím ledě prohrály...

HC Sparta Praha- HC VÍTKOVICE STEEL 4:2(2:0, 1:2, 1:0)
Branky: 8. Lapšanský (Foster, Kučný), 18. Pacovský (Bližňák), 30. Ton (Tenkrát, Bližňák), 48. Y. Treille (Foster, Kučný) - 25. Burger, 40. Burger (J. Káňa). Rozhodčí: Pešina, Souček - L. Kajínek, Podrazil. Vyloučení: 3:9. Využití: 1:0. Diváci: 3708.

HC Sparta Praha: Pöpperle - Milam, Sersen, Kasík, Jan Hanzlík, Kučný, Philipp - Tenkrát, Broš, I. Rachůnek - Ton, Bližňák, Pacovský - Y. Treille, Foster, T. Rachůnek - Lapšanský, Luňák, Žálčík.

HC VÍTKOVICE STEEL: Šindelář - Malík, Kudělka, Ovčačík, Voráček, Punčochář, Trnka, Rehák - Ujčík, Burger, J. Káňa - Pohl, Húževka, Walker - Szturc, Strapáč, J. Sýkora - Svačina, Štefanka, T. Káňa - M. Hlinka.