Naše ikonka:

Vítkovice první zápas s Plzní nezvládly

19. září 2011 v 17:57 | Patrik Martiník |  Novinky
Z Plzně se těžkou vezou body, Vítkovice mají alespoň jeden..

Vítkovice postrádaly Viktora Ujčíka a Romana Szturce. Vítkovice začly výborně- hned v první minutě se radoval Ovčačík- 1:0. Po minutě dal gól Peter Húževka- a Vítkovice vedly po 2 minutách 2:0.
Ostraváci hráli dobře, ale snížit mohl ve 12.Minutě Straka, ale "naštěstí" ho fauloval Sýkora. A Plzeň tlačila...
Oslabení Vítkovice zvládly, ale Plzeň i bez ní dal gól. Mrňa dal jen takovou žabičku Málkovi, ale ten se nestačil divit, měl ho za zády a v bráně- 2:1. Poté Plzeň měla další přesilu a tu využil Kovář a bylo vyrovnáno 2:2.
Domácí se hrnuli do útoku, a ve 29.Minutě Málka překonal Kaberle. Velkou šanci měl Mrňa, ale nedal.
Vítkovice měli přesilovku, ale Malík a Trnka dali jen tyč. Malík poté nastavil nedovoleně Straku a šel pykat. Ba co víc, domácí měli nájezd. Ale ten nedali.
Poslední třetina znamenala velké šance na obou stranách. Ve 11.Minutě vyrovnal Vítkovický kapitán Burger přímo do víka- 3:3. Poté měla Plzeň na chvíli přesilu 5 na 3, ale nevyužila ji. A tak se hrálo prodloužení. Tam ale se moc nedělo, tak se jely nájezdy a jediný proměněný nájezd dal Kratěna- 2:3.

HC Plzeň 1929- HC VÍTKOVICE STEEL 4:3SN(1:2, 2:0, 0:1- 1:0)
Branky: 19. Mrňa (St. Pierre, Kaberle), 22. Jan Kovář (J. Hlinka, Kratěna), 29. Kaberle (Jan Kovář), rozhodující nájezd Kratěna - 1. Ovčačík, 2. Húževka (M. Hlinka), 51. Burger (Kudělka). Rozhodčí: Minář, Turčan - Pešek, D. Jelínek. Vyloučení: 7:10. Využití: 1:1. Diváci: 6461.

HC PLZEŇ 1929: A. Svoboda - Kinrade, Jiří Hanzlík, St. Pierre, Kaberle, J. Jeřábek, Frolo, Dan Růžička - Duda, Martin Straka, Vlasák - Kratěna, J. Hlinka, Mrňa - Vostřák, Jan Kovář, Petruška - Stránský, Pitule, Johnson.

HC VÍTKOVICE STEEL: Málek - Malík, Kudělka, Ovčačík, Trnka, Sloboda, Rehák, Punčochář, Voráček - Svačina, Burger, Klimek - Pohl, Štefanka, T. Káňa - M. Hlinka, Húževka, J. Sýkora - Šedivý, Strapáč, J. Káňa.