Naše ikonka:

Vítkovice porazily zagrebský Medvěščak

3. září 2011 v 9:17 | Patrik Martiník |  Novinky
Vítkovice jsou favority a včera to dokázaly...

Byl to krásný hokej, ze kterého ale nemohli mít radost domácí. Hned v prvních sekundách zápasu, 24 sekund po vhazování, dali Vítkovičtí gól. Klimek byl autorem- 1:0. A netrvalo dlouho, a ostravští se radovali podruhé. Klimek nahrával, gól byl připsán Burgerovi- 2:0. Pak Vítkovice čekaly, že domácí budou tlačit a domácím to vyšlo, přesilovku proměnil Robby Sandrok- 2:1. Pak Zagrebští opět tlačili, ale siréna jim umožnila vyrovnání do první přestávky.
Byl to vyrovnaný souboj. Hlavně ve druhé třetině. Soupeři si nic nedarovali, a když domácí zahrozili, v bráně byl připraven Filip Šindelář.
I třetí třetina byla chudá na góly. I když Šindeláři chytal snad vše, co na něj létalo, ale jeden puk mu skončil v bráně. Ve 49.Minutě Vítkovice nechaly radovat Sandroka- 2:2. I přes obrovské šance na obou stranách se muselo rozhodnout až v nájezdy.
V nich kraloval Filip Šindelář, Vítkovický brankář. Všechny vychytal a společně s Petrem Pohlem, který jako jediný nájezd proměnil. Vítkovice tedy vyhrály první zápas...

KHL Medvěščak Zagreb- HC VÍTKOVICE STEEL 2:3 SN(1:2, 0:0, 1:0- 0:0)
Branky: 1. Klimek (Burger), 1. Burger (Klimek), rozhodující nájezd Pohl - 12. Sandrock (Waugh), 49. Sandrock (Waugh, Day). Rozhodčí: Gebei - Piragič, Žibaret. Vyloučení: 10:10. Využití: 2:0. Diváci: 3000.

KHL Medveščak Zagreb: Ouzas - Delmore, MacAulay, Letang, Waugh, Martinovič, Sandrock, Šijan, Sertič - Zanoški, Banham, Brine - Kinasewich, Day, Kostovič - Naglich, Koren, Raux - Rajsar, Blagus, Kanaet.

HC VÍTKOVICE STEEL: Šindelář - Kudělka, Ovčačík, Trnka, Sloboda, Sedlák, Rehák, Voráček, Punčochář - J. Sýkora, Štefanka, Szturc - Klimek, Burger, Ujčík - T. Káňa, Húževka, Pohl - J. Káňa, Strapáč, Šedivý.