Naše ikonka:

Vítkovice porazily i Mnichov

4. září 2011 v 10:26 | Patrik Martiník |  Novinky
Dnes se rozhodne kdo vyhraje turnaj Ferda Špajiče

Vítkovice opět vyhrály, ale nebylo to tak lehké, než tomu bylo předevčírem. Zatímco v zápase s Medvěščakem jsme vedli po necelé minutě 2:0, proti Mnichovu to takové nebylo. V první třetině si hráči osahávali led a kotouč, zhruba 500 diváků se mohlo nudit. Ale Mnichov byl lepší, více krát pálil na bránu Romana Málka. Pak přišel Vítkovický brejk, Lukáš Klimek dal gól- 1:0.
Druhá třetina byla o poznání lepší než ta první, byl to dobrý hokej, ale i přesto Vítkovice byly lepší. Potvrdil to Karol Sloboda- 2:0. Ve 31.Minutě se mohli radovat Mnichovští- Kathan dal na 2:1.
Mnichov málo fauloval, Vítkovice měly jen 2 přesilovky. Třetí třetina byla také výborná, Mnichov sice pár minut tlačil, ale vynikající Roman Málek Vítky držel. Mnichov také odvolal brankáře, ale nebylo jim to platné. Vítkovice mají 3 body ze včerejška, dohromady 5.

EHC München- HC VÍTKOVICE STEEL 1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
Branky: 31. Kathan (Ulmer) - 20. Klimek (Punčochář, Kudělka), 27. Sloboda. Rozhodčí: Gebei - Grozaj, Piragič. Vyloučení: 4:6. Využití: 1:0. Diváci: 500.

EHC München: Elwing - Ejdepalm, Reid, Wichter, Julien, Petermann, Sturm - Buchweiser, Schneider, Maurer - Kathan, Ulmer, Clarke - Schymainski, Dietrich, Adams - Mayr, McPherson, Kink.

HC VÍTKOVICE STEEL: Málek - Kudělka, Sloboda, Rehák, Ovčačík, Voráček, Sedlák, Punčochář - Klimek, Hlinka, Pohl - J. Káňa, Štefanka, Ujčík - J. Sýkora, Húževka, Šedivý - T. Káňa, Strapáč, Szturc.