Naše ikonka:

Vítkovice deklasovaly Liberec 6:0

23. září 2011 v 18:14 | Patrik Martiník |  Novinky
Zápas pod Ještědem s jasným koncem

Vítkovice vyhrály další zápas, tentokrát v Liberci a je to za 3 body. I když to nebylo lehké, líp začali domácí. Ale v 9.Minutě se trefil v přesile Sloboda, a bylo to 1:0.
Liberec se seč mohl snažit vyrovnat, ale v bráně byl fantastický Roman Málek, který dělal starosti nejen domácím hráčům, ale i fanouškům. A Vítkovice hrály výborně- Pohl po samostatné akci dal rozdílový göl na 2:0.
Druhá třetina mohla být radostnější u domácích, jenže Bárta si vylámal zuby na Málkovi. Vítkovice udeřily ve 25.Minutě, Hůževka pálil, Vošvrda "vyboxoval" přímo na hokejku Svačiny a ten dal do odkryté brány další gól- 3:0.
Bývalý Vítkovický gólman Vošvrda končil po 31.Minutách, vystřídal ho další bývalý Vítkovičák- Marek Pinc. Ani to jim nepomohlo- Burger našel šikovně Ujčíka a ten v nájezdu se nemýlil- 4:0. Domácí měli oddechový čas, tlačili, ale Málek byl včera skvělý.
Další šok domácí potkalo ve 3.Třetině. Výtisk dal zadarmo puk Burgerovi a Tomáš Káňa dal gól- 5:0. Domácí měli čtyři minuty přesilovku, ale nedařilo se jim, díky Málkovi.
V 54.Minutě šel Tomáš Káňa na bránu, ale trefil tyč. Ale Trončinský na konci zápasu fauloval a Svačina dal z nájezdu gól- 6:0.

Bílí Tygři Liberec- HC VÍTKOVICE STEEL 0:6(0:2, 0:2, 0:2)
Branky: 9. Sloboda (Pohl), 16. Pohl, 25. Svačina (Húževka, Pohl), 31. Ujčík (Burger), 44. T. Káňa (Burger, Ujčík), 58. Svačina z tr. střílení. Rozhodčí: Homola, Kalivoda - Kajínek, Podrazil. Vyloučení: 7:7. Využití: 0:2. Diváci: 3492.

Bílí Tygři Liberec: Vošvrda (32. Pinc) - Čakajík, Výtisk, Trončinský, Hay, Pavlů, Derner, Holub, Kajínek - Kudrna, P. Nedvěd, Klimenta - Bartovič, Vak, Vantuch - Bárta, T. Urban, Víšek - Špaček, Bulíř, Dušek.

HC VÍTKOVICE STEEL: Málek - Malík, Kudělka, Ovčačík, Sedlák, Punčochář, Voráček, Sloboda, Rehák - Ujčík, Burger, Szturc - Pohl, Húževka, T. Káňa - Svačina, Štefanka, J. Sýkora - J. Káňa, Strapáč, Šedivý.