Naše ikonka:

Poslední přípravný zápas se Zlínem Vítkovice prohrály

13. září 2011 v 15:40 | Patrik Martiník |  Novinky
Vítkovice sice vyrovnaly na konci zápasu, ale prohrály na nájezdy..

Na začátku zápasu hráči a fanoušci absolovali minutu ticha za zemřelé, kteří zahynuly v letadle týmu Lokomotiv Jaroslavl. A zápas možná i kvůli tomu byl opatrnější. Na začátku utkání bylo viděno málo lidí, ale v průběhu zápasu se ostravská Čez Aréna docela slušně zaplnila. Sice hokej vypadal nudně, ale ve 2.Minutě jsme viděli první gól: Trefil se Zlínský Kubiš- 0:1. V 16.Mintě dostali slovo domácí, ale Pohl nezvládl tuto situaci.
Druhá třetina byla hokejově lepší. Ke slovu se dostali Petr Pohl a Lukáš Klimek, bohužel branka z toho nebyla. Ale nováček Kudělka vyrovnal o pár chvil později- 1:1. Ondřej Veselý, hráč PSG měl velkou šanci, ale Málek byl v pozoru. Málem se pobili Roman Szturc a Ondřej Veselý, ale nic z toho nebylo. Před koncem třetiny Vítkovice inkasovaly- gól dal Důras- 1:2.
Vítkovice chtěly vyrovnat, ale nedařilo se jim to. Naopak Zlínští dali tyč, ale to je srazilo- Hůževka šel na bránu a vyrovnal!- 2:2.
Oba týmy se rozhodly, že prodloužení nebude, takže se jely hned nájezdy. V prvních dvou sériích se oběma celkům nedařilo, ve třetí sérii se netrefil Burger, naopak Zámorský byl úspěšný a dal na konečných 2:3.

HC VÍTKOVICE STEEL- HC PSG Zlín 2:3 SN(0:1, 1:1, 1:0)
Branky: 30. Kudělka (Burger, Ujčík), 57. Húževka (Pohl) - 2. Kubiš (Vlach), 40. Důras (Galvas), rozhodující nájezd Zámorský. Rozhodčí: Mikula - Tošenovjan, Hlavatý. Vyloučení: 5:6. Využití: 1:0. Diváci: 2156

HC VÍTKOVICE STEEL: Málek - Sedlák, Kudělka, Trnka, Ovčačík, Sloboda, Rehák - Burger, J. Káňa, Ujčík - Klimek, Štefanka, Pohl - J. Sýkora, Húževka, T. Káňa - Szturc, Strapáč, Šedivý.

PSG Zlín: Horčička - M. Hamrlík, Linhart, Míka, Galvas, Zámorský, Lučka, Tesařík, Řezníček - Köhler, Leška, Honejsek - Veselý, Holík, Důras - Kubiš, Vlach, Ondráček - Čech, T. Sýkora, Finsterle.