Naše ikonka:

Zápas s Langnau vyhráli Vítkovičtí

27. srpna 2011 v 15:33 | Patrik Martiník |  Novinky
Vítkovice tento zápas zvládli, ale jen tak tak..

Vítkovice začali tlačit hned po úvodním buly, narozdíl od minulého zápasu. Nebáli se soupeře a vyšel z toho prví gól v síti Langnau- trefil se Juraj Štefanka- 1:0. Langnau se nemohla rozehrát a ztrácela. V 11.minutě Vítkovice opět dali gól, dal ho Húževka- 2:0. Těsně na konci první třetiny domácí Langnau nakonec snížila zásluhou Rebera- 2:1.
Ale ve druhé třetině se asi něco udělalo v střídačce Švýcarů a Vítkovice ztráceli. Ale Vítkovice výborně bránily a nakonec dali i göl, trefil se Jiří Burger- 3:1. Ale tlak Langnau stále pokračoval, snížil Moser- 3:2. Pak Vítkovické hráče jako by umlčili a vyrovnali, gól dal Tobias Bucher- 3:3. Vítkovice sice byly zmatené, ale nejhlavnější bylo, že nedostali gól.
Bohužel hned na začátku poslední třetiny musel jít na trestnou Šedivý. Ale to Vítkovicém docela i pomohlo, Langnau tu přesilovku nezvládl a dostali gól, Peter Húževka dal svůj druhý gól- 4:3. Rakušáci sice tlačili, ale výborný Roman Málek to opět vychytal.

SCL Tigers- HC VÍTKOVICE STEEL 3:4(1:2,2:1, 0:1)
Branky: 17. Reber (Pelletier, Perrault), 30. S. Moser (Haas, Mc Lean), 34. Bucher - 6. Štefanka (Ujčík, J. Sýkora), 11. Húževka (Štefanka, Rehak), 26. Burger (Klimek), 43. Húževka (J. Sýkora). Rozhodčí: Küng, Stricker - Espinoza, Kaderli. Vyloučení: 10:9. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 513.

SCL Tigers: Esche - Lindemann, Lüthi, Reber, C. Moser, Schilt, Rytz, Stettler, Lardi - Perrault, Pelletier, Leblanc - C. Moggi, Haas, S. Moggi - Neff, Gerber, S. Moser - Bucher, Gustafsson, Mc Lean.

HC VÍTKOVICE STEEL: Málek - Malík, Voráček, Kudělka, Ovčačík, Punčochář, Rehák, Sedlák, Sloboda, Voráček - Klimek, Burger, Pohl - J. Sýkora, Štefanka, Ujčík - Kucsera, Húževka, Szturc - Šedivý, Strapáč.