Zpřátelené blogy:


Naše ikonka:

Vítkovice vyzvou dnes k boji Francii "23"

4. srpna 2011 v 11:17 | Patrik Martiník |  Novinky
Nemáte co dělat k večeru? Zajděte si za 20 kč na hokej!

V úterý Vítkovice hrály první přípravné utkání na ledě Olomouce. Ale nebyli rozehraní a prohráli 4:6. "Hodně rychle jsme prohrávali a pak to už nešlo. Ale byl to první zápas do 3 měsících. Zápas to byl ulítanější, nebylo tam krytí. Výsledek nebyl podstatný. Musíme se dostat do zápasu kondičně, aby jsme líp bruslili, musíme hrát, mít puk a hrát hokej. Příště to bude lepší." slibuje Roman Szturc, který v Olomouci dal gól.
V zápase s Olomouci měli přípravu spíše mladí dravci. Debut například měl australan Nathan Walker. Petr Punčochář měl také premiéru, tentokrát s kapitánskou páskou.
Naopak kapitánem týmu z Olomouce byl Jakub Bartoň, který v minulém roce oblékal v play off dres Vítkovic. V minulém ročníku hrál také Roman Szturc v Olomouci. "Dost kluků z Olomouce znám, ale v zápasech je nevnímám jinak, ne ne. Soustředil jsem se na sebe a díval se, jak hraju já a ne jak hrajou soupeři. Vůbec to nebylo zvláštní." řekl Szturc.
Dneska čeká Vítkovické hokejisty zápas s Francii "23", a to v ČEZ Aréně. Vítkovice se na soupeře těší: "Proti Francii hrajeme každý rok, ale nevzpomínám si, kdy jsme s nimi hráli. Jsou ale těžcí, hodně bruslí. Mohl by to být na přípravu zajímavý hokej. Chceme vyhrát, ale nevím, jestli trenéři dají zase do zápasu mladé, uvidíme, jak to bude vypadat." dodal Szturc.
Jestli chcete příjt na tento hokej, můžete. Vstupné je 20 kč, což není hodně. Ti, co vlastní aktivovanou Klubovou kartu na sezónu 2011/12 mají vstup zdarma, ale musí si vzít Klubovou kartu. Pokladna na lístky bude otevřena od 16 hodin a můžete si koupit i Klubovou kartu, která stojí 2300 kč. Vhazování bude v 17:00.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama