Naše ikonka:

Vítkovice vyhořely v zápase se Skalicí

6. srpna 2011 v 10:34 | Patrik Martiník |  Novinky
Před zhruba 400 diváky Vítkovice nehrály dobrý hokej

Vítkovice nastoupily v pozměněné sestavě. Sice jsme prohráli, ale dali jsme alepoň první gól. Juraj Sýkora ve 3 minutě nahrál Lukáši Klimkovi a ten se nemýlil- 1:0. Ale Skalica se tím nerozhodila- naopak, hrála lepší hokej a dala vyrovnávací branku zásluhou Adama Rufera- 1:1. Mikúš šel sám na Šindeláře, ale nedal. Ve 14.Minutě hrály Vítkovice přesilovku 5 na 3. Sice tlačili, ale gól z toho nebyl. Bylo tam hodně střel, ale brankář Tomáš Tomek se nenechal rozhodit. A toho využili hostující. Kutálek nahrál Šátkovi a ten přestřelil našeho goĺmana- 1:2, Skalica otočila vývoj. Takže Skalica vedla po první třetině.
Začátek druhé třetiny patřil Vítkovicím. V 26.Minutě Vítkovice opět zaváhaly, Filip Pavlík zvyšoval na 1:3. Vítkovice se zbudily a tlačili, Hlinka nahrál Szturcovi a ten dal goĺ- 2:3. Jan Káňa šel do branky a to doslova, až ji vyvrátil a musela příjít jiná branka ke slovu. Na konci 3.Trtiny to mohlo být 3:3, jenže Sýkora dal tyč. V poslední sekundě se k brance tlačil ještě skalický Školiak, ale nedal.
Poslední třetina nebyla moc dobrá co se týče dívání- se . Rufer se tlačil k bráně, pak mu vzal puk Hruška a bylo to 2:4. Domácí tlačili, ale marně. Klimek poté ujížděl sám na bránu, ale nedal. Mukúš mohl ještě dát gól do vítkovické branky, ale také se nepodařilo. Vítkovice to zkoušely dál, stále ale puk nebyl v bráně. Ostravský tým poté odvolal brankáře, ale i přes přesilu dali gól hostující- Obrdžálek dal do prázdné bránky.
HK Skalica bude hrát teď turnaj RONA v Trenčíně, Vítkovice budou v úterý hrát s HC Lev Poprad. Nenechte si to ujít, hraje se 9.Srpna v 17:00(Úterý).

HC VÍTKOVICE STEEL- HK 36 Skalica 2:5(1:2, 1:1, 0:2)
Branky: 2:48 Klimek (Sýkora, Sedlák), 26:16 Szturc (Kucsera) - 4:05 Rufer (bez asistence), 16:27 Šátek (Kutálek, Holovič), 25:52 Pavlík (Mikúš, Klejna; PŘES), 43:57 Hruška (Rufer, Školiak; PŘES), 59:57 Obdržálek (Mikúš; OSL). Vyloučení: 3:5. Využití: 0:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 450 diváků.

HC VÍTKOVICE STEEL: Šindelář (Bartošák) - Sloboda, Voráček, Kudělka, Sedlák, Flašar, Hartmann, Kovář, Pastor - Sýkora, Káňa T., Klimek - Svačina, Szturc, Káňa J. - Kucsera, Strapáč, Šedivý - Hlinka, Kolouch, Řehák. Trenéři: Mojmír Trličík, Zdeněk Moták.

HK 36 Skalica: Tomek (Lakosil) - Vyrůbalík, Šmach, Kloz, Pavlík, Gula, Magušin, Jaborník, Grman - Hruška, Školiak, Rufer, Obdržálek, Mikúš, Klejna, Kutálek, Holovič, Šátek, Štepán, Lantoš, Romančik. Trenéři: Peter Oremus, Svatopluk Kosík.