Naše ikonka:

Vítkovice rozdrtili Francii "23" 7:3

5. srpna 2011 v 8:37 | Patrik Martiník |  Novinky
Tuhle zkoušku Vítkovičtí zvládli..

V zápase už nastoupili Viktor Ujčík, Jiří Burger, Peter Húževka, muž, který se vrátil- Juraj Štefanka a Tomáš Kudělka. K zápasu se dostali také mladíci: Palát, Sedlák a v bráně byl Patrik Bartošák.
Do Čez Arény se dostalo docela dost diváku, na to, že to byl jen přípravák. Ve 43 sekundě Vítkovice daly první gól: Ujčík skoŕoval na 1:0. Ve 3.Minutě dal goĺ Lukáš Kuczera- 2:0. V 6.Minutě Burger trefil tyč Quemenerovy branky. Poté dal Petr Pohl po fantastické kombinaci s Lukášem Klimkem- 3:0.
Ve druhé třetině se Francouzi zvedli. Francouzi více napadali, a Viktor Ujčík se střetl s Kévinem Dussaeu a velmi tvrdě se pobili. Létaly samé bomby. Viki dokonce Kevinovi stáhl i dres a skončil jen v tričku. Samosřejmě oba dostali 5 min.+ do konce utkání. Vítkovice poté opět dali goĺ- dal ho Ondřej Palát- 4:0. Francie pak měla přesilovku Cérdic Cuustose napálil puk od modré čáry a nemýlil se- 4:1. Ale Ctirad Ovčačík se nedal a zvýšil stav na 5:1. Pak bylo buly, a za nedlouho se Čez Aréna opět mohla radovat. Skóroval Tomáš Pastor- 6:1. Ale série gólu neskončila, goĺ za Francouze dal Guttig- 6:2.
V poslední třetině myslím, že hokej fanoušky nenadchl. I když tam byly nějaké akce. Leblond pak snížil na 6:3. Ale Vítkovičtí se opět nedali a dali poslední tečku 5 min. před koncem dal Sedlák gól a dal na konečných 7:3.

HC VÍTKOVICE STEEL- Francie "23" 7:3(3:0, 3:2, 1:1)
Branky: 1. Ujčík (Flašar), 3. Kucsera (Ujčík), 17. Pohl (Klimek, Húževka), 23. Palát, 37. Ovčačík (Pohl), 38. Pastor (Řehák), 55. Sedlák (Burger) - 29. Custosse (Avenel), 39. Guttig (Avenel), 47. Leblond (Kara). Vyloučení: 3:7, navíc Ujčík (Vit.) a Dusseau (Fr.) 5 + DK. Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 680.

HC VÍTKOVICE STEEL: Bartošák - Kudělka, Sedlák, Ovčačík, Flašar, Punčochář, Voráček, Rehák, Pastor - Ujčík, Burger, Kucsera - Klimek, Húževka, Pohl - J. Sýkora, Štefanka, Svačina - Palát, Kolouch, Řehák.

Francie "23": Quemener (Ylonen) - Bichet, Igier, Cruchandeau, Custosse, Dusseau, Janil, Manavian, Vitton - Tarantino, Arrossamena, Avenel - Baylacq, Mulle, Beron - Claireaux, Gaborit, Guttig - Kara, Lamperier, Leblond - Vialle.