Naše ikonka:

Vítkovice porazily silný Davos!

25. srpna 2011 v 8:26 | Patrik Martiník |  Novinky
Nemožné se stává skutečností!!

Nemůžeme říci nic jiného, než fantazie. Vítkovice se včera utkaly v Lyss s dobrým evropským týmem HC Davos a Vítkovice vyhrály!! Na tento zápas přišlo 600 diváků. A všichni tleskali Vítkovicím.
Ale i když výsledek hovoří za vše, zápas to byl těžký. V první třetině se fanoušci gólu netěšili. Sice Davos měl šance, ale výborný Roman Málek jim skřížil cesty. Vítkovice hodně faulovaly- Davos měl v 1.Třetině 4 přesilovky, ale ani jednu nevyužili.
Ani ve 2.Třetině se moc brankově nedařilo, až v 27.Minutě. Davos dal gól, ale to bylo z jejich strany vše. Gól dal Tatíček- čech hrající v Davosu- 0:1. Ale za 2.Minuty vyrovnal kdo jiný než Jiří Burger!- 1:1.
Ve třetí třetině se diváci nenudili a začátek měl dobré tempo. Vítkovice toho využily a daly gól- důležitý gól Petra Húževky, který otočil stav- 2:1. Roman Málek chytal skvěle a u Davosu se divily, jak výborně. Uklidňující gól do sítě Davosu dal Lukáš Klimek v 59.Minutě- 3:1. Vítkovice měli na trestné lavici ke konci zápasu hodně mužů, ale zvládly jsme to. Davos dostal první lekci od Vítkovického klubu. Ta druhá lekce by mohla přijít na mezinárodní scéně ve slavném Spengler Cupu, kde Vítkovice budou hrát v prosinci opět proti Davosu.

HC Davos- HC VÍTKOVICE STEEL 1:3 (0:0, 1:1, 0:2)

Branky: 27. Tatíček (R. von Arx) - 29. Burger (Klimek, Malík), 47. Húževka (Szturc), 59. Klimek (Burger). Vyloučení: 4:11. Využití: 0:1. Diváci: 560.

HC Davos: Genoni (Giovannini) - Forster, J. von Arx, Stoop, Untersander, Grossmann, Geiger, Neher, Guerra Kuonen - Bürgler, Tatíček, Sciaroni - Steinmann, R. von Arx, Sejna - Wieser, Marha, Reymondin - Neuenschwander, Rizzi.

HC VÍTKOVICE STEEL: Málek - Malík, Voráček, Kudělka, Ovčačík, Punčochář, Rehák, Sedlák, Sloboda - Klimek, Burger, Pohl - Szturc, Štefanka, Ujčík - Kucsera, Húževka, Sýkora - Strapáč, Hlinka, Šedivý.