Naše ikonka:

Vítkovice otočili zápas s Trenčínem a vyhráli

17. srpna 2011 v 10:32 | Patrik Martiník |  Novinky
Vítkovice prohrávaly o dost gólů, ale nakonec to zázračně otočili..

Včerejší zápas byl poslední přípravný zápas o prázdninách. Poté Vítkovičté budou hrát v zahraničí. Včera byli všude chyby na ledě. Ale, jestli jste nebyli v ČEZ Aréně, museli jste litovat. Padlo 13 gólů, šťastnější byli domácí.
Vítkovice začaly výborně a tlačili Trenčín. Nejlepší byla čtvrtá formace a v ní Nathan Walker. Trenčín se v prvních 10 minutách ani nepodíval na Málka. Ale pak měl Trenčín šanci- Vítkovické Sloboda sice napálil puk, ale do brankáře a Hladovské vypálil a osvobodil tým, Melichárek vyšel s trestné a šel na brankáře a pár jedinců- 0:1. Poté Adam Sedlák nedovoleně bránil Sojčíka a bylo uděleno trestné střílení. Ten ale při nájezdu vyhořel. Poté trojice Tomáš Káňa- Hůževka- Svačina šli na bránku a Svačina se trefil- 1:1. Pak Vítkovičtí si stále nahrávali, už byli u brány, ale překazil jim to hostující brankář. Na konci první třetiny se Dukla dostala k bráně a využil toho Pardavý- 1:2.
Druhá třetina byla ještě horší, ale na hře Vítkovic šlo vidět, že jsou lepší než v první části. 27 vteřin po zahájení třetiny se nemýlil Chovan- 1:3. Ve 26 minutě dal gól Daňo- 1:4. Ale pak Vítkovice zabrali a šlo to vidět. Ve 28.Minutě Trenčín viděl kotouč ve své bráně, gól dal Štefanka- 2:4. Bohužel za pár minut se opět radovali hosté, Sojčík zvýšil na 2:5. Szturc a Walker se snažili, aby puk byl v bráně, ale nešlo to, naopak, opět dostali gól a bylo to 2:6. Ale poté to bylo od strany Trenčína vše a zaúřadovali Vítkovice. Ve 39.Minutě se ukázal Vitkor Ujčík, krásnou akci dokončil gólem- 3:6.
Třetí třetina patřila Vítkovicím. Už ve druhé minutě dal gól Szturc- 4:6. O pár minut později sice nedal šnci Svačina, ale šel do další šance a už se nemýlil- 5:6. Vítkovická ČEZ Aréna se vzbudila a 700 diváků skandovalo. V 55.Minutě se mohli opět radovat. Pavel Trnka napálil puk z modré a bylo vyrovnáno- 6:6! Vítkovice poté měly oddechový čas, ale nikdo se nedočkal gólu do 60 minuty.
Týmy se dohodly, že jestli bude vyrovnáno, tak budou hned nájezdy. A hádejte, kdo dal jediný a rozhodující nájezd- Viktor Ujčík. Vítkovice to obrátily a vyhrály!!

HC VÍTKOVICE STEEL- HK Dukla Trenčín 7:6SN(1:2, 2:4, 3:0)

Branky: 12. Svačina (Húževka, T. Káňa), 28. Štefanka (Ujčík, Ovčačík), 39. Ujčík (Ovčačík), 42. Szturc (Flašar, Štefanka), 52. Svačina (Sloboda, T. Káňa), 55. Trnka (Štefanka, J. Káňa), rozhodující nájezd Ujčík - 11. Melichárek (Filo), 20. Pardavý (Chovan, Melichárek), 21. Chovan (Pardavý), 26. M. Daňo (Lelkeš), 32. Sojčík (Radulay, Lelkeš), 36. Šťastný (Pardavý, Melichárek). Vyloučení: 5:8. Využití: 2:2. Diváci: 780

HC VÍTKOVICE STEEL: Málek - Punčochář, Rehák, Kovář, Ovčačík, Sloboda, Trnka, Sedlák, Flašar - Klimek, Burger, Pohl - J. Káňa, Štefanka, Ujčík - Húževka, T. Káňa, Svačina - Szturc, Hlinka, Walker.

HK Dukla Trenčín: Hiadlovský - Chovan, Bednár, Gábriš, Hlubuček, Stindl, Trefný, Staňo, Imrich - Pardavý, Šťastný, Melichárek - Tvrdoň, Gašparovič, Tybor - Radulay, Sojčík, Lelkeš - Filo, M. Daňo, Ďuriš.